Zapraszamy na relację LIVE ze Świątecznego Turnieju Futsalu w DĄBROWIE TARNOWSKIEJ. Poniżej przedstawiamy podział na grupy oraz terminarz wraz z godzinami rozgrywania poszczególnych spotkań. Będziemy aktualizować wyniki na bieżąco wraz z krótkimi komentarzami. Strona nie odświeża się automatycznie, dlatego jeśli chcecie znać wyniki - prosimy o jej odświeżenie!
Przypominamy, że dwóch finalistów z turnieju dąbrowskiego oraz tarnowskiego zmierzy się na hali w Dąbrowie Tarnowskiej o Puchar Radnego Powiatu Tarnowskiego Dawida Kurzawskiego.
Świąteczny Turniej Futsalu o Puchar Dąbrowy Tarnowskiej
Grupa A (8:00-11:00)
- DĄBROVIA
- Young Boys
- Luszowianka
- Iskra Dąbrowa
- iSPRZET
- Wiślanie Wola Przemykowska
Grupa B (11:00-14:00)
- Armatura Oldboys
- Wład-Bud Żabiec
- Powiśle Bolesław
- Corleone Bochnia
- Sherwood Dąbrowa
- MATMONT Połaniec
Grupa C (14:00-17:00)
- St.Etienne
- Gryf Borzęcin
- Shadow Stars
- MK Team ABM
- Voyager Łużna
- Rekiny Tarnów
Grupa A
8:00 – 8:12 DĄBROVIA – Young Boys 0:2 [Paweł Leżoń, Dawid Lizak]
8:12 – 8:24 Luszowianka – Iskra Dąbrowa 2:0 [2x Adrian Pikul]
8:24 – 8:36 iSPRZET – Wiślanie Wola Przemykowska 1:1 [Adrian Wieciech - Sławomir Skalski]
8:36 – 8:48 DĄBROVIA – Luszowianka 2:1 [Paweł Lubera,Marcin Kozicki - Paweł Guzik]
8:48 – 9:00 Young Boys – iSPRZET 1:1 [Paweł Leżoń - Krzysztof Rysak]
9:00 – 9:12 Iskra Dąbrowa – Wiślanie Wola Przemykowska 0:8 [Sławomir Skalski, 3x Arkadiusz Gwóźdź, 3x Paweł Latuszek, Piotr Kostrzewa]
9:12 – 9:24 DĄBROVIA – iSPRZET 1:0 [Paweł Lubera]
9:24 – 9:36 Luszowianka – Wiślanie Wola Przemykowska 0:3 [Arkadiusz Gwóźdź, Dariusz Caban, Józef Stachowicz]
9:36 – 9:48 Young Boys – Iskra Dąbrowa 10:0 [7x Paweł Leżoń, 3x Dawid Lizak]
9:48 – 10:00 DĄBROVIA – Wiślanie Wola Przemykowska 2:0 [Arkadiusz Gwóźdź, Dariusz Caban]
10:00 – 10:12 Iskra Dąbrowa 0–6 iSPRZET [3x Adrian Wieciech, Tomasz Leśniak, Krystian Pilch, Dawid Serafin]
10:12 – 10:24 Young Boys - Luszowianka 2:1 [Nikodem Śnieg, Klaudiusz Woźniak - Marcin Marszałek]
10:24 – 10:36 DĄBROVIA – Iskra Dąbrowa 7:0 [3x Kozicki, 2x Kotwa, Kędzierski, Lubera]
10:36 – 10:48 Young Boys – Wiślanie Wola Przemykowska 1:1 [Maciej Kuchta - Sławomir Skalski]
10:48 – 11:00 Luszowianka – iSPRZET 0:0
- Young Boys
- Wiślanie
- Dąbrovia
- iSPRZĘT
- Luszowianka
- Iskra Dąbrowa
Koniec rozgrywek w grupie A. Awans do dalszej serii gier uzyskują Young Boys oraz Wiślanie. Dąbrovia będzie czekać na rozstrzygnięcia w pozostałych grupach, być może uda się "gospodarzom" awansować z trzeciego miejsca.
Grupa B
11:00 – 11:12 Armatura Oldboys – Wład-Bud Żabiec 3:0 [2x Tomasz Armatys, Michał Słupek]
11:12 – 11:24 Powiśle Bolesław – Corleone Bochnia 0:0
11:24 – 11:36 Sherwood Dąbrowa – MATMONT Połaniec 1:0 [Małysiak]
11:36 – 11:48 Armatura Oldboys – Powiśle Bolesław 5:0 [2x Michał Słupek, 2x Sebastian Jagła, Tomasz Armatys]
11:48 – 12:00 Wład-Bud Żabiec – Sherwood Dąbrowa 0:1 [Daniel Jopek]
12:00 – 12:12 Corleone Bochnia – MATMONT Połaniec 0:1 [Adrian Drzezga]
12:12 – 12:24 Armatura Oldboys – Sherwood Dąbrowa 1:0 [Tomasz Armatys]
12:24 – 12:36 Powiśle Bolesław – MATMONT Połaniec 0:4 [2x Piotr Kamiński, 2x Adrian Machnia]
12:36 – 12:48 Wład-Bud Żabiec – Corleone Bochnia 1:3 [Konrad Wołoszyn - Antoni Musiał, Kamil Budyn, Jakub Cetnarowski]
12:48 – 12:00 Armatura Oldboys – MATMONT Połaniec 2:2 [Sebastian Jagła, Tomasz Armatys - Michał Meterkowski, Michał Kamiński]
13:00 – 13:12 Corleone Bochnia – Sherwood Dąbrowa 0:1 [Adam Majka]
13:12 – 13:24 Wład-Bud Żabiec – Powiśle Bolesław 2:0 [Konrad Wołoszyn, Kamil Oracz]
13:24 – 13:36 Armatura Oldboys – Corleone Bochnia 1:0 [Sebastian Jagła]
13:36 – 13:48 Wład-Bud Żabiec – MATMONT Połaniec 4:1 [2x Filip Smaś, Krzysztof Tarnowski, Bernard Patryjak - Mikołaj Siek]
13:48 – 14:00 Powiśle Bolesław – Sherwood Dąbrowa 0-1 [Adam Majka]
- Armatura Oldboys 13pkt
- Sherwood Dąbrowa 12pkt
- Matmont Połaniec 7pkt
- Wład-Bud Żabiec 6pkt
- Corleone Bochnia 4pkt
- Powiśle Bolesław 1pkt
Pewny awans Armatury Oldboys i Sherwood Dąbrowa. Obie drużyny zdominowały tę grupę i ze spokojem mogą przygotowywać się do fazy pucharowej.
Grupa C
14:00 – 14:12 St.Etienne – Gryf Borzęcin 0:4 [Rafał Ciesielski, Paweł Knap, Konrad Machalski, Dawid Mularz]
14:12 – 14:24 Shadow Stars – MK Team ABM 3:1 [Stańczyk, Niemiec, Wzorek - Rogowski]
14:24 – 14:36 Voyager Łużna – Rekiny Tarnów 1:2 [Łazeński - Bałut, Ogiela]
14:36 – 14:48 St.Etienne – Shadow Stars 2:1 [Krzysztof Kucharczyk, Jakub Banasiak - Daniel Wzorek]
14:48 – 15:00 Gryf Borzęcin – Voyager Łużna 1:0 [Paweł Knap]
15:00 – 15:12 MK Team ABM – Rekiny Tarnów 1:2 [Wojciech Głowa - Tomasz Barczak, Tomasz Szalecki]
15:12 – 15:24 St.Etienne – Voyager Łużna 3:1 [2x Igor Wójcik, Krzysztof Kucharczyk - Tomasz Rząca]
15:24 – 15:36 Shadow Stars – Rekiny Tarnów 2:1 [Stańczyk, Wzorek - Szalecki]
15:36 – 15:48 Gryf Borzęcin – MK Team ABM 2:1 [Paweł Knap, Dawid Mularz - Grzegorz Rogowski]
15:48 – 16:00 St.Etienne – Rekiny Tarnów 4:1 [Igor Wójcik, Paweł Ptak, Jakub Banasiak, Krzysztof Kucharczyk - Tomasz Szalecki]
16:00 – 16:12 MK Team ABM – Voyager Łużna 0:2 [2x Rafał Łażeński]
16:12 – 16:24 Gryf Borzęcin – Shadow Stars 1:0 [Rafał Ciesielski]
16:24 – 16:36 St.Etienne – MK Team ABM 3:3 [2x Kucharczyk, Banasiak - 2x Rogowski, Szubartowski]
16:36 – 16:48 Gryf Borzęcin – Rekiny Tarnów 5:0 [3x Rafał Ciesielski, Dawid Mularz, Konrad Machalski]
16:48 – 17:00 Shadow Stars – Voyager Łużna 1:0 [Daniel Wzorek]
- Gryf Borzęcin 15pkt
- St. Etienne 10pkt
- Shadow Stars 9pkt
- Rekiny Tarnów 6pkt
- Voyager Łużna 3pkt
- MK Team 1pkt
<
Ćwierćfinały
17:00 – 17:12 Young Boys - Shadow Stars 0-2 [Michał Waśko, Filip Świderski]
17:12 – 17:24 Armatura Oldboys – Dąbrovia 1:0 [Andrzej Zagata]
17:24 – 17:36 Gryf Borzęcin – Sherwood Dąbrowa 2:0 [2x Dawid Mularz]
17:36 – 17:48 Wiślanie – St. Etienne 0:1 [Paweł Ptak]
Półfinały
17:50 – 18:02 Shadow Stars - Gryf Borzęcin 0:0 Karne 4:3
18:02 – 18:14 St.Etienne - Armatura Oldboys 1:3 [Hubert Kolano - 2x Marcin Jankowicz, Tomasz Armatys]
Mecz o 1 m.
18:14 – 18:26 Shadow Stars - Armatura Oldboys 0:3 [2x Tomasz Armatys, Sebastian Jagła]
Mecz o 3 m.
18:26 – 18:38 Gryf Borzęcin - St.Etienne 1:0 [Dawid Mularz]