02-11-2020 19:21
Podsumowanie 13. kolejki Tarnowskiej klasy A
Podobne tematy:

Kolejna kolejka Tarnowskiej klasy A i kolejny grad goli. W 13. serii spotkań w 7 spotkaniach padło 41 bramek! Co ponownie daje nam blisko 6 bramek na mecz! Gdzie padło ich najwięcej? Kto wygrał a kto przegrał? Zapraszamy do podsumowania kolejki Serie A.

Pogórska Wola, choć przegrywała po 12. minutach 0:2 w starciu z Siemiechowem. To finalnie lider Tarnowskiej A-klasy odnotował kolejne pewne zwycięstwo 5:2 i umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli. To już piąte zwycięstwo z rzędu Pogorii, która obecnie prezentuje najlepszą formę w lidze.

Tuż za plecami drużyny z Pogórskiej Woli mamy Olszynkę Opłpiny, która również wygrała swoje spotkanie w 13. kolejce. Tym razem na własnym terenie pewnie odprawili ekipę z Koszyc Małych. Zwycięstwo gospodarzy zapowiada nam bardzo zaciętą walkę o pozycję lidera Seria A, po rundzie jesiennej. Bo oczywiście mamy nadzieję, że uda się rozegrać wszystkie zaplanowane kolejki w tym roku.

Kolejną ekipą, która daje znaki, że tak szybko nie wycofa się z walki o awans - jest drużyna KS Rzepiennik Strzyżewski. Beniaminek w 13. kolejce powtórzył fenomenalny wynik sprzed tygodnia i po raz drugi z rzędu odnotował zwycięstwo 10:0. Tym razem ich ofiarą padła zdziesiątkowana drużyna z Radlnej, która rozpoczęła to spotkanie w "10", by po czerwonej kartce w 70. minucie kończyć to spotkanie w "9". Okoliczności takie, a nie inne, jednak obecna forma strzelecka Rzepiennika budzi ogromny podziw.

Kolejną natomiast stratę punktów zanotowała ekipa ze Zgłobic, która w meczu wyjazdowym zremisowała 1:1 z Iskrą Tarnów. To już trzecie spotkanie Zgłobic bez zwycięstwa, co sprawia, że ich strata do lidera podwieszka się. Natomiast na pochwałę zasługuje ekipa z Tarnowa, która po raz kolejny udowadnia, że potrafi grać w piłkę.

Koszyce Wielkie po zmianie trenera zanotowały drugie zwycięstwo rzędu. Tym razem na własnym terenie rozegrali partię hokeja z drużyną LKS Wierzchosławice-Ostrów, gdzie padło aż 9 bramek! Dla gospodarzy najważniejsze jednak, że po 90. minutach na ich koniec było o jedno trafienie więcej, dzięki czemu mogli dopisać kolejne trzy punkty do ligowej tabeli.

Miniony weekend na pewno był udany dla Pana Józefa Wróbel, który w sobotę zanotował hat-tricka i pomógł ekipie z Gosławic pokonać w meczu wyjazdowym KS Ryglice. Gospodarze tego spotkania zanotowały już drugą porażkę, natomiast drużyna z Gosławic pozostaje niepokonana od trzech spotkań.

Na koniec podsumowania mamy skromne wyjazdowe zwycięstwo Białej Lubaszowej. Beniaminek okazał się nieznacznie lepszy od Mikołajowic, które w tym sezonie odnotowały tylko jedno zwycięstwo na własnym boisku. Biała natomiast dzielnie trzyma się w górnej części tabeli.