21-09-2020 20:46
Podsumowanie 7. kolejki Tarnowskiej klasy A
Podobne tematy:

Kolejna seria spotkań za nami. Co ciekawego wydarzyło się w miniony weekend w Tarnowskiej Serie A? Tego dowiecie się z naszego podsumowania kolejki - zapraszamy do lektury.

Najwięcej bramek i emocji mogliśmy zobaczyć w Lisiej Górze, gdzie tamtejszy Orzeł przegrał 2 do 3 z Iskrą Tarnów. Bramka, która zadecydowała o zwycięstwie padła dopiero w 93 minucie, więc kibice gości na pewno z uśmiechem na twarzy wracali do swych domów. Natomiast w Ołpinach decydująca bramka padła 90. minut wcześniej. Bo właśnie w 3. minucie gospodarze ustalili wynik spotkania, pokonując na własnym boisku Koszyce Wielkie.

Bez niespodzianki obyło się w starciu Zgłobic z Ryglicami. Lider odnotował pewne zwycięstwo 3:0 w meczu wyjazdowym i utrzymał przewagę trzech punktów w ligowej tabeli. Po ich piętach natomiast depczą dwie ekipy, które również w 7. kolejce dopisały do tabeli ligowej po trzy oczka. Pogórska Wola u siebie, skromnie pokonała przedostatnią drużynę - Dunajec Mikołajowice 1:0. Natomiast Biała Lubaszowa w meczu wyjazdowym, wygrała z ostatnią drużynę Serie A. Goście zdołali dwukrotnie pokonać bramkarza gospodarzy, jednocześnie nie tracąc przy tym bramki. Tym samym w 8. kolejce będziemy mogli zobaczyć pojedynek lidera z ostatnim miejscem w tabeli - LKS Zgłobice vs. KS Radlna.

W Siemiechowie nastąpiło przełamanie drużyny z Koszyc Małych. Victoria w końcu zwyciężyła, głównie za sprawą Marcina Jarosza, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Natomiast kolejną porażkę odnotowała ekipa ze Śmigna, która na własnym boisku przegrała z Gosłavią Gosławice - w stosunku 1:3. Po porażce w hicie kolejki piłkarze z Rzepiennika zrehabilitowali się i na własnym terenie pewnie zwyciężyli nad drużyną LKS Wierzchosławice-Ostrów 3:0.